قیمت و هزینه جراحی کاهش وزن ترکیه

قیمت ها و هزینه های جراحی کاهش وزن ترکیه: چرا جراحی کاهش وزن در ترکیه ارزان تر است؟ سوال رایجی است که ما دریافت می کنیم. تجهیزات و استانداردهای پزشکی در ترکیه به سادگی مانند بریتانیا و سایر کشورهای اتحادیه اروپا تنظیم نشده است. از آنجایی که ترکیه عضو اتحادیه اروپا نیست، مجبور نیست از همان معیارهای سختگیرانه فرانسه و آلمان پیروی کند. ممکن است کمی پول پس انداز کنید، اما خطرات جراحی ارزان قیمت بسیار بیشتر از مزایای آن است. اگر مشکلی پیش بیاید، احتمالاً بیمه ندارید. شما توسط قانون CQC یا اتحادیه اروپا محافظت نمی‌شوید و در بسیاری از موقعیت‌ها اصلاً مراقبت‌های بعدی وجود ندارد.
به عنوان مثال جراحی اسلیو معده را در نظر بگیرید. قیمت تجهیزات استاندارد برای این درمان از 1500 پوند تا 2000 پوند متغیر است، با این حال برخی از بیمارستان های ترکیه 3000 پوند برای آستین معده دریافت می کنند که شامل اقامت 5 ستاره برای چندین شب است. کیفیت ابزارها در بریتانیا و ترکیه احتمالاً مشابه است، اما تفاوت اساسی این است که در حالی که جراحان بریتانیایی پس از هر درمان ابزار خود را دور می اندازند، جراحان ترکیه ای بیشتر از ابزارهای یکبار مصرف مانند استپلر استفاده می کنند. اگر از ابزارهای یکبار مصرف مجدد استفاده نکنند، از ابزار و تجهیزات ضعیف استفاده می کنند. صرف نظر از این، هزینه تجهیزات یکی از مهم ترین ملاحظات کاهش هزینه برای جراحی چاقی در ترکیه است، اما این تنها…
ترکیه دقیقاً فقیر نیست (از نظر تولید ناخالص داخلی رتبه 20 را در جهان دارد)، اما کارکنان آن (جراحان، متخصصان بیهوشی، پرستاران، باربرها و کارکنان بخش) باید دستمزد کمتری برای انجام عمل های جراحی با این قیمت دریافت کنند. چرا؟ چند چیز در اینجا مطرح است: ارزش لیر ترکیه به دلیل بحران ارزی این کشور به شدت کاهش یافته است. جراحان دستمزد کمتری دریافت می کنند زیرا استانداردهای مشابه در بریتانیا را ندارند. ترکیه از قوانین حاکمیت داده مشابه با ثبت باریاتریک بریتانیا پیروی نمی کند که هر سال عملیات جراح را بررسی می کند.
بهترین و پایین‌ترین قیمت در استانبول – همان پزشکان، همان کلینیک‌ها، همان بیمارستان‌ها هزینه زیادی برای بسته‌های مراقبت‌های بهداشتی پرداخت نمی‌کنند.
هزینه اسلیو معده در استانبول – 2750 یورو

قیمت و هزینه جراحی کاهش وزن ترکیه